Nasza „Szlachetna Paczka” 

Już po raz drugi w naszej szkole zbieraliśmy żywność dla polskich kombatantów na Kresach, którzy walczyli za wolność naszej ojczyzny, a poprzez zbieg różnorodnych losów historycznych, poprzez przebywanie w łagrach stalinowskich, pozostali po wojnie za wschodnią granicą. Uczniowie naszej szkoły przynosili różne artykuły spożywcze, które wspomogą potrzebujących kombatantów, byłych żołnierzy Podziemia. Pewien człowiek powiedział kiedyś: ”nie liczy się to ile posiadasz, ale ile dajesz innym i jak się z nim dzielisz”. Te piękne słowa trafiają również do naszych uczniów i ich rodziców, którzy tak, jak co roku pokazali, że potrafimy się dzielić.

Mamy nadzieję, że zbliżające Święta Bożego Narodzenia będą spędzone w ciepłej i rodzinnej atmosferze.

Wesołych Świąt!

SZLACHETNAPACZKA2017a

SZLACHETNAPACZKA2017b

 

Ten wpis został opublikowany w kategorii Aktualności. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.