„PROMYCZEK” W ŚWIECIE ZABAW I RADOŚCI – DZIEŃ DZIECKA

„PROMYCZEK” W ŚWIECIE ZABAW I RADOŚCI – DZIEŃ DZIECKA

W ubiegłą środę, 6 czerwca 2018 roku, wychowankowie świetlicy ,,PROMYCZEK” działającej przy Publicznej Szkole Podstawowej nr 8 w Brzegu udali się do Dziecięcego Świata Zabawy, Radości i Uśmiechu funkcjonującego pod nazwą „KULKI”.

Uczniowie mieli okazję spędzić swój wolny czas na grach i zabawach, a wszystko działo się pod czujnym okiem wychowawców: pani Anny Pączek, pani Karoliny Dubis oraz pani Beaty Malinowskiej.

Podopiecznych świetlicy powitano poczęstunkiem przygotowanym przez organizatora zabaw. Dużą niespodzianką były zajęcia z animatorem, podczas których dzieci mogły włączać się w ciekawe i mocno absorbujące ich zabawy, m.in. zabawę z „kapeluszami”.

Po licznych konkursach na wychowanków „PROMYCZKA” czekała następna niespodzianka w postaci pysznych lodów o różnych smakach. Wśród gwaru i śmiechu, desery lodowe znikały w mgnieniu oka, bo przecież szkoda byłoby tracić taką wspaniałą zabawę! Jednak wszystko, co dobre musiało się szybko skończyć. Takim to sposobem promyczkowe dzieci wróciły do domów zmęczone, lecz uśmiechnięte. Ten dzień obfitował w wiele uśmiechów i zabaw. Atmosfera tego dnia udzieliła się również wychowawcom, którzy wspólnie z dziećmi włączali się w przygotowane przez animatora zabawy.

Beata Malinowska

 

Ten wpis został opublikowany w kategorii Aktualności. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.