„Jesteśmy Tu” 2018

19 października 2018r. w piątek zespół muzyczny „Ósemeczki” wziął udział w XI Wojewódzkim Festiwalu Piosenki „Jesteśmy Tu”. Na sali gimnastycznej PSP nr 3 w Brzegu naszą szkołę reprezentowali: Kamila Sulowska, Marika Laquale, Leon Kowalczyk, Dominika Stocka, Tymoteusz Joniec, Ksenia Iżewska oraz Nikola Wasylik.Celem tego wydarzenia była integracja i dobra zabawa. Każdy z uczestników mógł liczyć na brawa od publiczności, a organizatorzy nagrodzili wszystkich naszych uczniów, którzy zaśpiewali piosenkę Anny Jantar „Tyle słońca w całym mieście”. W tym roku artyści zaprezentowali dobrze znane szerszej publiczności piosenki z lat 80-tych. Dziękujemy organizatorom za piękną zabawę i możliwość zdobycia nowych doświadczeń.

Delfina Tobiasz

 

Ten wpis został opublikowany w kategorii Aktualności. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.