W Ósemce „Śniadanie daje moc”

W piątek, 8.11.2019, w naszej szkole uczniowie klas 1-3 po raz kolejny przystąpili do wspólnego śniadania w ramach ogólnopolskiej akcji „Śniadanie daje moc”. Inicjatywa ma na celu ukazanie dzieciom korzyści płynących ze spożywania zdrowego śniadania i uświadomienie im, że to najważniejszy posiłek w ciągu dnia. Dużą frajdą jest wspólne przygotowywanie posiłku wraz z nauczycielami i rodzicami zaangażowanymi w akcję. Poza różnokolorowymi kanapkami, powstają sałatki, szaszłyki i rozmaite przysmaki.

Nie brakuje również zdrowych, świeżo wyciskanych soków warzywno – owocowych. Wszystko dla zdrowia i urody. Akcja w naszej szkole cieszy się dużą popularnością zarówno wśród uczniów jak i rodziców. Cieszymy się, że dzięki takim inicjatywom, możemy w ciekawy sposób promować zdrowy styl życia wśród najmłodszych.

Ten wpis został opublikowany w kategorii Aktualności. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.