WAŻNY KOMUNIKAT!

Decyzją Ministra Edukacji Narodowej z dniem 12 marca br. zostają zawieszone zajęcia dydaktyczne w szkołach w całym kraju. Od jutra Publiczna Szkoła Podstawowa nr 8 będzie funkcjonowała w następujący sposób:
– 12 i 13 marca br. szkoła zapewni tylko zajęcia opiekuńcze dla uczniów, których rodzice jeszcze nie zdążyli zorganizować indywidualnie opieki, w godzinach 6.30- 16.30. Przyprowadzone dzieci muszą być bezwzględnie zdrowe. Zawieszamy już od 12 marca wydawanie posiłków.
– Od 16 marca br. uczniowie nie przychodzą do szkoły. Nie ma zajęć lekcyjnych, pozalekcyjnych i świetlicowych. Uczniowie pozostają w domu do 25 marca. Wskazane jest, by uczniowie ograniczyli do minimum wzajemne kontakty, spotkania. 
W najbliższych dniach opracowane zostaną przez nauczycieli propozycje umożliwiające uczniom naukę w domu. Poniżej znajdą Państwo link do informacji Opolskiego Kuratora Oświaty w zakresie podejmowanych działań. 

https://www.kuratorium.opole.pl/zawieszenie-zajec-dydaktyczno-wychowawczych-w-przedszkolach-szkolach-i-placowkach-oswiatowych/

Z poważaniem ,

dyrektor szkoły
Lucyna Bończak 

Ten wpis został opublikowany w kategorii Aktualności. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.