Zdalne nauczanie zbliża – Op@lskie dla podstawówek

„Zdalne nauczanie zbliża” – to hasło promujące projekt „Op@lskie dla podstawówek”, realizowany przez Urząd Marszałkowski Województwa Opolskiego. Założeniem przedsięwzięcia było wyposażenie nauczycieli w regionie w sprzęt do nauki zdalnej, a tym samym podniesienie poziomu i komfortu prowadzonych zajęć oraz ich efektywności. Głównym zaś celem projektu jest podniesienie u uczniów kompetencji kluczowych i uniwersalnych, niezbędnych do funkcjonowania na rynku pracy oraz rozwój indywidualnego podejścia do ucznia, w szczególności ze specjalnymi potrzebami edukacyjnymi. 

Przekazany nam przez Samorząd Województwa Opolskiego sprzęt elektroniczny, może służyć nie tylko podczas nauki zdalnej, ale jest i będzie wykorzystywany także w trakcie tradycyjnej pracy 

Wraz ze sprzętem nauczyciele otrzymali możliwość uczestnictwa w szkoleniach organizowanych przez Regionalny Zespół Placówek Wsparcia Edukacji w Opolu. Wiedza, zdobyta w ich trakcie, na pewno poszerzy możliwości naszej kadry pedagogicznej i pozwoli w przyszłości łączyć doświadczenia nauki zdalnej z tradycyjnymi formami pracy. Poniżej przedstawiamy m.in. efekty pracy zdalnej uczniów naszej szkoły.

Ten wpis został opublikowany w kategorii Aktualności. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.