Było blisko

28 października 2021r. dziewczęta z naszej szkoły reprezentowały powiat brzeski na zawodach wojewódzkich w unihokeju w Niemodlinie. Rekrutacja zespołów rozpoczęła się o 9.00, na której stawiło się 10 drużyn. W wyniku losowania nasza szkoła została przydzielona do grupy B, w której rywalizowała o dalsze przejście do ścisłego finału wojewódzkiego z Kędzierzynem- Koźle oraz Skorogoszczą.

W pierwszym meczu dzięki świetnej obronie mecz zakończył się remisem  z wynikiem 0:0 natomiast drugi rezultat 0:2 z korzyścią dla Kędzierzyna- Koźle nie pozwolił nam na wyjście z grupy i tym samym zakończyliśmy po zaciętej rywalizacji udział w zawodach.

Ostatecznie na finale wojewódzkim zajęliśmy 5 miejsce co oczywiście ogromnie  cieszy i daje nadzieje, że być może w przyszłym roku znów pojawimy się w czołówce. Zespół reprezentowały uczennice klas 8 w składzie:

Martyna Polak, Hanna Muca, Julia Wójcik, Anastazja Łukaszów, Kinga Owsiak, Zuzanna Wasylik, Karolina Chuchla,Maja, Kadłubowska, Zofia Bezruczka, oraz Wiktoria Karlikowska.

Ten wpis został opublikowany w kategorii Aktualności. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.