Sukces Kamili Ożóg z klasy 4c

Miniony tydzień pełen był recytatorskich zmagań. W Ósemce odbyły się eliminacje szkolne do Wojewódzkiego Konkursu Recytatorskiego „Fides et Patria”. Łącznie, w dwóch kategoriach, wzięło udział ponad 30 uczniów naszej szkoły. Zadaniem jury było wytypowanie dwóch uczniów w dwóch kategoriach: klasy I-IV i V-VI.


W pierwszej kategorii reprezentowały nas uczennice: Kamila Ożóg z klasy IVc i Maja Kamińska z klasy IVa. W drugiej kategorii wystąpili: Kinga Świtoń z klasy 7b oraz Miłosz Bryda z klasy 8c.
19 listopada odbył się wyczekiwany konkurs. Miło nam poinformować, że drugie miejsce wywalczyła dzielnie Kamila Ożóg, która rywalizowała w grupie 25 osób z całego województwa opolskiego. Jury doceniło też występ Kingi Świtoń, która uzyskała wyróżnienie specjalne. Zarówno Maja Kamińska, jak i Miłosz Bryda wrócili do szkoły z wyróżnieniami.
Gratulujemy wszystkim uczestnikom, zarówno tym z etapu szkolnego, jak i wojewódzkiego. Szczególnie cieszymy się z dużego sukcesu Kamilii. Dziękujemy wszystkim za poświęcony czas, energię, doceniamy Waszą wrażliwość i umiejętność występowania na scenie, przed publicznością.
Życzymy dalszych sukcesów!

Ten wpis został opublikowany w kategorii Aktualności. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.