02.2021 Zimowo i sportowo

Nasza szkoła już od kilku lat bierze udział w akcji: Szkoła Promująca Zdrowie”. Co roku przygotowane zostaje wiele propozycji na rzecz akcji.

W tym roku również przygotowaliśmy kolejny już ciekawy konkurs o tematyce: „Sportowo-Zimowo, czyli aktywne formy spędzania czasu wolnego podczas pandemii”.

 Dla starszych klas nadal trwają lekcje zdalne. Nie jest to jednak problemem.  Dokładnie 25 lutego 2021 roku, zakończył się konkurs na najlepszy pomysł spędzania aktywnie czasu podczas pandemii dla wszystkich chętnych uczniów klas I-VIII. Nieliczni uczniowie  z klasy I a Julia Stasiorowska, I b Antoni Dworniczak, II b Sebastian Lechki, II b Anastazja Miarczyńska, IV b Aleksandra Pawlak, IV b Antoni Klichta i Lena Noworolska chętnie wzięli udział i nie zawiedli nas swoimi pomysłami. Każdy plakat był inny. Wszystkie były pełne kreatywnych pomysłów oraz starannie wykonane. Świadczą , o tym poniższe zdjęcia z wykonanymi plakatami.

 Dla wszystkich, którzy chcieliby zobaczyć plakaty na żywo zostaną one wywieszone w naszej szkole. Będą tworzyć obecnie piękną wystawę.

 Na pewno nie jest to koniec. W każdej chwili wzbogacamy się o kolejne kreatywne pomysły. Już kilka mamy nawet zaplanowanych!  Akcja ,,Szkoła Promująca Zdrowie” działa u Nas cały czas.

Katarzyna Waligóra